Mantolama

       DIŞ CEPHE MANTOLAMA BİZİM İŞİMİZ
 
Dış cephe mantolama dendiğinde akıla ilk gelen isim olmanın gururunu yaşamaktayız. Dış cephe çalışmalarının yalnızca kışın yapıldığı yanlış düşüncesini bugüne dek altına imzamızı attığımız birçok proje ile ortadan kaldırdığımıza inanıyoruz. Hava şartları her ne olursa olsun ama binanın dışına, ama farklı cephelerine, ama içerisinde yaşayan siz değerli şahıslara vereceği zararlar saymakla bitmez. Firmamız kışın soğuk hava akımına engel tecelli ederek ısı ve yakıt tasarrufu sağlamanızı sağlarken, yazın ise; sıcak hava akımının iç cepheye etki ederek sizi sıkıntıya sokmasına engel olarak sizlerin daha konforlu bir hayat yaşamasına alt yapı sağlamaktadır.
 
Faydaları bilinen ve daha da bilinmeyen birçok faydası olduğu gibi; en çok dikkat edilmesi konulardan biriside kullanılan malzemenin kalitesi ve verilen hizmetin işçilik kalitesidir. Çünkü takdir edeceğiniz gibi; önemli olan yalnızca cepheyi herhangi bir materyal ile döşeyerek kaplamak değil, yalıtımı sağlayarak gelecek için oldukça faydalı ve karlı bir yatırım yapıyor oluşunuz. Dış cephe   mantolama da kullanılan ürünün kalitesi doğa bilecek herhangi bir onarım bedelinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Çünkü vesilesi her ne olursa olsun yalıtım yapılmasının en baş sebeplerinden biriside hem yakıt tasarrufu sağlamak hem de sağlığınızı riske atmamaktır. 
 
Amacımız kışın dondurucu soğuğunu evlerinde ve bulundukları ortamlarında sımsıcak bir şekilde geçirmeniz olduğundan ötürü ısı yalıtımı konusunda kendimizi geliştirerek dış cephe mantolama konusunda uzmanlaştık. Aynı profesyonelliği yazın kavuruculuğunda evlerinizin güneşin kızgın ışınları etkisine girmeden serin bir şekilde yaşamanız içinde hedefledik ve başardık. 
 
Sizleri en az sizler kadar düşünerek gelen zamlardan dahi en az etkilenmeniz amacıyla en sağlam en kaliteli malzemeler ile olması gerekenden daha dayanıklı ısı yalıtımı sağlıyoruz. Ve inanıyoruz ki sizlerde en kısa sürede bu hizmetten faydalanarak daha konforlu günlerde, daha sağlıklı bir yaşam süreceksiniz. 
 
Komple bina haricinde kişilerin beklentilerine uygun oda mantolaması yapma hizmetimiz ile birlikte de; oldukça memnuniyet teşkil eden hizmetler verdiğimiz firmamız yıllardır memnuniyetler zinciri sayesinde bu başarılı durumuna erişmiştir. Yıllardır hedefi yalnızca müşteri memnuniyeti olan kurumumuz hem kalitesi, hem temizliği, hem de fiyatlarındaki esneklik sayesinde diğer firmalardan daima bir adım önde olmayı başarmıştır. Diğer başarılı meslektaşlarımız ile aramızda olan en büyük fark sizlerin referansları doğrultusunda saptanan hizmette kalitedir.
 
Yüksek gelen doğal gaz faturalarının sebebi yalnızca saat arızası, kombi yetersizliği, basınç azlığı değildir. Gözden kaçırılan en büyük sorun, dış cephe mantolama problemidir. Isı yalıtımı yapılmamış veya ısı yalıtımında kullanılan malzemelerde en kaliteleri tercih edilmeden yalnızca kaplama yapılmış olma ihtimallerini de değerlendirmenizi öneririz. Referans alarak minnettar kaldığımız birçok müşterilerimizin bizlere ulaştıklarındaki ellerinde var olan tek sorunları kombiyi yüksek seviyelerde çalıştırarak yinede bulunulan ortamı ısıtamamaktı. Buna istinaden peşinden gelen muzdariplikler, sağlık sorunları, kalitesiz ve zor şartlarda yaşam, yüksek tutarlı gelen ve hak etmediğiniz faturalar yaşamınızı gün geçtikçe zorlaştırmaktadır. Bu evrede devreye uzman kadromuz girerek tüm performanslarını sergilemişlerdir. Daha sonrasında mekâna veda ederken karşılaştığımız memnuniyet tablosu ile övünmemek elde değil.
 
Aslına bakarsanız sizler bizim için değerli olduğunuz kadar bilinçlisiniz de. Çünkü eğitim ve araştırma seviyesi oldukça yüksek olan ülkemizdeki vatandaşlar, diğer ülkelere göre fazlaca adım daha öndeler. Bilinçli oldukları konularda uygulamadan kaçınmayan, fikir sahibi olmadıkları konularda ise; her daim fikir edinmeye açık olan müşterilerimizle çalışmanın keyfi ve kolaylığı bir hizmet firmasının arzu edeceği belirli noktaların başında gelir. Birçok beklentisini karşıladığımız ve buna karşılık övünç kazandığımız müşterilerimizin rahat ve sağlıklı bir yaşam haricinde hedefledikleri en büyük arzu ülke bütçesine direkt veya dolaylı olarak zarar vermemektir. Gerekenden fazla ısınma gücü ve yakıt harcayarak ülke stoğundan ve bütçesinden kayba sebep olmamak adına dış cephe mantolama yaptıran müşterilerimizle bizlerde kıvanç duyuyor, takdir ediyoruz. 
 
 
 Yapıların dışlarını belirli malzemelerle kaplayıp iç ortam ve dış ortam arasındaki hava alışverişini minimuma indirmek için yapılan işlemlere genel olarak mantolama adı verilir. Mantolama işleminin yapıya sayısız faydası vardır. Bunların en önemlilerinden birisi duvarlardaki nemi en aza indireceğinden hatta kaybedeceğinden dolayı yapının ömrünü uzatacak olmasıdır. Mantolama yapılan bina ile yapılmayan bina arasında en az yüzde elli oranında ısı farkı bulunmaktadır.
 
 inşaat
mantolama-dış cephe mantolama-ısı yalıtım 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s